U11 Kenguruk

2020.12.20, Sopron, Novomatic Aréna
U11, 4. Régió, 3. forduló, D csoport

Győri KC Kenguruk - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 61 – 16 (7-5, 27-8, 9-3, 18-0)

Győri KC Kenguruk: Németh István 1, Peitl Erik, Ajtony Benedek 25, Fegyverneki Csongor 3, Németh Ármin, Tumpek Barna 4, Goda Krisztián 10, Kuller Adrián 18, Peitl Áron
Edző: Szalai Szilveszter

Harcos Darazsak - Győri KC Kenguruk 24 – 58 (0-20, 17-12, 1-24, 6-2)

Győri KC Kenguruk: Németh István 1, Peitl Erik 7, Ajtony Benedek 24, Fegyverneki Csongor, Németh Ármin 1, Tumpek Barna 5, Goda Krisztián 6, Kuller Adrián 14, Peitl Áron

Ismét Sopronba utaztunk, 3 rutinos játékos hiányzott csapatunkból, de legalább a kellő létszámban megvoltunk.

Első mérkőzésünkön a lelkes Farkasok ellen nehezen lendültünk játékba, a második negyedben aztán beindultunk. Magabiztos előnynél mindenki bátran játszott és hozzátett a győzelemhez.

Pár perc szünet után a Darazsak ellen folytattuk, már a mérkőzés elejétől koncentráltan és szépen játszottunk. A nagy előny tudatában több részfeladatot beszéltünk meg, hellyel-közzel sikerült is megvalósítani.

Megint szépen dolgoztak a srácok a mérkőzéseken, a kevés edzésszám ellenére is több begyakorolt elem köszönt vissza. A hozzáállással maximálisan elégedett vagyok.
Szeretném külön kiemelni Németh Ármint, aki hihetetlen gyorsaságával, remek védekezéseivel nagyon sok labdát szerzett és pontos passzaival sok-sok ponthoz segítette társait.

Jöhet a megérdemelt szünet, aztán januárban dolgozunk tovább!
Mindenkinek kellemes karácsonyt és boldog új évet kívánunk!