Csapatunk idei utolsó mérkőzésén 24 ponttal kapott ki.

Óbudai Kaszások–Agrofeed SZE Győri KC 88–64 (28–22, 22–8, 20–20, 18–14)

Budapest, NB I/B-s férfimérkőzés, Zöld csoport, zárt kapuk mögött. V.: Menyhárt, Lövei, Rózsavölgyi.

GYKC: Geiger 7, Kámán 6, Hágen 4, FÖLDESI 15/15, Horváth Á. 3/3. Cs.: Jakab, Tóth K. 3, LÓGÁR 17, Varga Z., Nagy T., Berneczei, Kertész 9/3. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Remekül kezdtünk, 8–0 volt a javunkra, és őriztük is a nagyobb előnyt (17–6), de a szakasz második felében a Kaszások csapata megrázta magát és egy 22–5-ös rohammal fordított. A második tíz perc elején egy 11–0-ás szakasszal még nagyobb lett a hátrányunk, a negyed 4. percében hosszú idő után Geiger szerezte első kosarunkat. A különbség tovább nőtt, húsz ponttal vezetett a szünetben a hazai gárda (50–30). A második félidő kiegyenlítettebb játékot hozott, bár 6–0-val nyitott az óbudai gárda, utána állandósult a 20 pont körüli különbség, mely az utolsó felvonásban sem változott, így csapatunk vereséggel zárta a 2020-as évet.

Legközelebb január 9-én a Pénzügyőr otthonában lépünk pályára.

Csaplár-Nagy Ervin: – Nagyon sajnálom ezt a mérkőzést. Úgy gondolom, győri edzősködésem legrosszabb mérkőzése volt ez, nagyon rosszul játszottunk, nagyon rosszul dobtunk, sajnos ennyi volt ebben, megpróbálunk a folytatásban javítani.