Száz  pontot dobva győztük le a Bonyhádot.

Agrofeed-SZE-Győri KC–Bonyhád 100–88 (32–24, 22–21, 24–24, 22–19)

Győr, zárt kapuk mögött. V.: dr. Szakáll, Lövei, Kruk.

GYKC: GEIGER 38/18, HÁGEN 12/3, KÁMÁN 11/3, BERNECZEI 21/6, Földesi 3/3. Cs.: Jakab, HORVÁTH Á. 11/9, Lógár 1, Nagy T. 3/3. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Jól kezdtünk, 7–0-val nyitottuk a meccset, és a folytatásban is szinte végig ez a különbség volt a két csapat között. A pontgazdag első negyed végén nyolc ponttal vezettünk. A második tíz percben sem változott a játék képe, őriztük az előnyünket. A nagyszünetet követően már majdnem húsz pont is volt a javunkra (76–57), de a zárófelvonás előtt 12–2-es rohammal visszajött a Bonyhád (78–69). Az utolsó szakaszban öt-hat pontnál közelebb egyszer sem tudott jönni a vendéggárda, mindig volt válaszuk a „támadásaikra”, és végül nagyon fontos győzelmet szereztünk.

Csaplár-Nagy Ervin: – Jár a gratuláció a csapatnak, ezúttal nagyon jól dobtunk. Sajnálom azokat, akik nem tudtak itt lenni, de a többiek miattuk is nagyon akartak, és remek győzelmet arattak. Továbbra is mindenkinek jó egészséget kívánok.