Tizennégy ponttal kaptunk ki az Újpesttől.

Agrofeed-SZE-Győri KC–Újpest 86–100 (20–24, 14–27, 18–23, 34–26)

Győr, zárt kapuk mögött. V.: dr. Oláh, Józsa, Gaál.

GYKC: Geiger 9/6, CSABA 27/6, Berneczei 2, Rátvay T. 8/3, Domsitz 4. Cs.: Nagy T. 5/3, Gáll, Hágen 3/3, Tóth K. 2, HORVÁTH Á. 20/3, Kámán 6, Földesi. Mb. edző: Győrváry Géza.

Az első negyedben szinte végig vezettünk, de a szakasz hajrájában fordított az Újpest, mely a második tíz percben fokozatosan növelte előnyét, a nagyszünetre majdnem húsz ponttal ellépett (34–51). A fordulást követően kiegyenlítettebb lett a játék, és a végén még sikerült közelebb kerülni a vendégekhez, de a győzelmük nem forgott veszélyben.

Győrváry Géza: – Az első félidőben gyengén játszottunk, a másodikban kicsit feljavultunk, így végül reális különbség alakult ki a végére. Bízunk abban, hogy lesz azért még folytatása a bajnokságnak tavasszal…