Csapatunk az NB I-es Debrecen fiataljai ellen szoros mérkőzésen maradt alul hat ponttal.

DEAC U23–Agrofeed SZE Győri KC 74–68 (17–20, 17–12, 19–10, 21–26)

Debrecen, NB I B-s férfimérkőzés, Zöld csoport. V.: Balog, Bagi, Kruk.

GYKC: Geiger, Gáll 3/3, Berneczei 5, CSABA 13/3, Horváth Á. 8. Cs.: RÁTVAY T. 21/12, Domsitz 2, NAGY T. 11/6, Kámán 4, Földesi 1. Edző: Rátvay Tamás.

Jól kezdtünk, a 6. percig nálunk volt az előny. A folytatásban fordított a DEAC, de csak egyszer vezetett (12–10), a negyed hátralévő részében mi irányítottuk a játékot. A második tíz percben hullámzott a játék, 34–26-nál viszont először lett nagyobb a különbség a hazaiak javára, de a nagyszünetre feljöttünk két pontra (34–32). A fordulás után viszont megint a fiatal debreceniek percei következtek, 47–35-re el is léptek tőlünk. A negyedik negyedben már 15 pont is volt a távolság a két csapat között (60–45, 63–48), de innen sikerült visszakapaszkodunk (65–63), de a fordításra már nem maradt erőnk.

Rátvay Tamás: – A harmadik negyedben hagytuk ellépni az ellenfelet, onnan visszakapaszkodtunk, de a hazai csapat megérdemelte a győzelmet.